SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
LUGI Handboll
UNGDOM

Våra lag
Damer A
Alexander Bareis, Lagledare
 
0703-55 49 75
Dalle Bergström, Fys tränare
 
0790-73 90 95
Johan Zanotti, Tränare
 
Mads Lyhne Nielsen, Huvudtränare
 
Herrar A
Andreas Blom, Fysioterapeut
Christoffer Geissler, Tränare
Daniel Svalner, Fys tränare
Ioannis Kostogiannis, Läkare
Nemanja Milosevic, Huvudtränare
 
0735-39 51 01
Tobias Paradis, Fysioterapeut
LIGU - Damer
Joakim Norgren, Tränare
Åsa Eriksson, Tränare
 
0736-87 81 68
LIGU - Herrar
Anders Kammenhed, Tränare
André Albrup, Adm. ledare
Emme Adébo, Huvudtränare
 
0705-87 49 78
Joakim Norgren, Tränare
 
0707-91 98 93
Parman Rodrigo Polozadeh, Tränare
Stefan Johansson, Målvaktstränare
Damer U
Anders Eriksson, Tränare
 
Cecilia Olsson, Adm. ledare
 
0709-61 95 04
Dalle Bergström, Fys tränare
 
0790-73 90 95
Finn Glendinning Svensson, Tränare
 
0728-89 45 62
Fredrik Rosengren, Tränare
 
0707-12 87 13
Fredrik Stångberg, Fys tränare
 
0765-79 79 58
Kristian Meijer, Tränare
 
0708-94 09 29
Mads Lyhne Nielsen, Huvudtränare
 
Maria Mårtensson, Fys tränare
 
0733-60 85 21
Marie Lilja, Adm. ledare
 
0733-47 74 21
Marie Lilja, Tränare
 
0733-47 74 21
Ola Håkansson, Adm. ledare
 
0706-32 29 21
Rebecka Lindberg Johansson, Tränare
 
0768-55 84 83
Damer J
Fredrik Stångberg, Fys tränare
 
0765-79 79 58
Hannah Eldås , Tränare
 
0761-68 27 43
Kristian Meijer, Huvudtränare
 
0708-94 09 29
Linnea Holst, Tränare
 
0769-46 06 07
Petter Axelsson, Tränare
 
0709-38 39 80
Ulf Palmblad, Adm. ledare
 
0733-36 35 61
Herrar U
Christoffer Geissler, Huvudtränare
 
0705-80 66 22
Egon Magnusson, Fysioterapeut
 
0704-95 16 90
Peter Dahlqvist, Tränare
 
0702-16 51 46
Herrar J
Clara Klausen, Tränare
 
0760-59 40 14
Fredrik Persson, Tränare
 
0739-08 04 30
Fredrik Stångberg, Fys tränare
Magnus Lindeberg, Adm. ledare
Rasmus Björkqvist, Huvudtränare
 
0730-84 72 26
Födda 07 (Flickor 16)
Cyrille Thomas, Tränare
Finn Glendinning Svensson, Tränare
Kristoffer Sandström, Huvudtränare
 
0733-53 75 05
Mattias Eriksson, Tränare
Födda 08 (Flickor 15)
David Karlsson, Tränare
 
0721-52 33 60
Finn Glendinning Svensson, Huvudtränare
Fredrik Stångberg, Fys tränare
Johan Larsson, Huvudtränare
 
0707-16 07 16
Johan Larsson, Adm. ledare
 
0707-16 07 16
Katarina Lundgren, Lagledare
Kristian Meijer, Tränare
Mariette Andersson, Adm. ledare
Mariette Andersson, Tränare
Tewodros Bank, Tränare
Victor Emmertz, Tränare
Födda 09 (Flickor 14)
Alma Ekdahl Rosvall, Tränare
Annika Hanander, Huvudtränare
 
0708-19 52 38
Fredrik Stångberg, Fys tränare
Fredrik Svensson, Tränare
Isak Iwerbäck, Huvudtränare
Patrik Ekdahl, Tränare
Patrik Wennerholm Ogén, Tränare
Robert Knutsson, Tränare
Victor Olsson Brandt, Tränare
Födda 10 (Flickor 13)
Anna Wennerholm, Tränare
Christoffer Malmborg, Tränare
Fredrik Zäll, Tränare
Göran Karlsson, Huvudtränare
 
0730-86 67 85
Håkan Widén, Tränare
Maria Carping, Tränare
Oliver Nielsen, Tränare
Robert Rudnai, Tränare
Födda 11 (Flickor 12)
David Nyberg, Huvudtränare
Jenny Maltesson, Tränare
Joacim Ernstsson, Tränare
Johan Karlsson, Huvudtränare
Johannes Roubroeks, Tränare
Kristin Asgermyr, Lagledare
Markus Nilsson, Tränare
Matilda Elenmo, Tränare
Peter Svensson, Tränare
Födda 12 (Flickor 11)
Christina Sjöström, Tränare
Felicia Jensen Nekoi Fard, Tränare
Kristofer Åstrand , Tränare
Magnus Christiansson, Tränare
Marie Björklund, Tränare
Marie Lindblad, Huvudtränare
Martin Gunnäng , Adm. ledare
Pernilla Kanter, Tränare
Födda 13 (Flickor 10)
Azem Bunjaku, Tränare
Jean-Baptiste Pouzet, Tränare
Jenny Ernstsson, Tränare
Johana Nord, Tränare
Karl Johan Bülow, Tränare
Loreto Ahlm, Tränare
Mattias Eriksson, Adm. ledare
Pär Hultberg , Tränare
Siri Kammenhed, Tränare
Födda 14 (Flickor 9)
Assal Anehamre, Huvudtränare
 
0736-22 28 36
Betty Tärning, Huvudtränare
 
0703-55 46 06
Daniel Karlsson, Tränare
Daniel Sas, Tränare
 
0733-45 75 13
Fredrik Lilja, Tränare
Henning Gredegård, Tränare
Lizette Asu, Huvudtränare
 
0735-30 76 04
Martin Holm, Tränare
Mikael Jönsson, Tränare
Födda 07 (Pojkar 16)
Jonas Persson, Huvudtränare
Liam Norgren, Tränare
Magnus Lindeberg, Adm. ledare
Maria Axelsson Zanderin, Adm. ledare
Martin Hansson, Tränare
Otto Blomgård, Tränare
Timo Glave, Tränare
Födda 08 (Pojkar 15)
Aida Vajraca, Adm. ledare
Claes Hovstadius, Tränare
Emme Adébo, Huvudtränare
 
0705-87 49 78
Fredrik Stångberg, Fys tränare
Jan-Peter Nilsson, Adm. ledare
Jonas Persson, Tränare
 
Lene Nordrum, Adm. ledare
Linus Pellas, Tränare
Lovisa Delac , Tränare
Mats Nilsson, Tränare
 
0708-55 84 88
Oscar Ljunggren Tollgerdt, Tränare
Parman Rodrigo Polozadeh, Tränare
Parman Rodrigo Polozadeh, Huvudtränare
Rasmus Nilsson, Tränare
Torbjörn Carlsson, Tränare
Födda 09 (Pojkar 14)
Fredrik Stångberg, Fys tränare
Johan Herslid, Huvudtränare
 
0707-63 60 30
Johan Herslid, Tränare
 
0707-63 60 30
Nene Bjerström Galvan, Tränare
 
0767-20 96 39
Nene Bjerström Galvan, Målvaktstränare
 
0767-20 96 39
Oscar Ljunggren Tollgerdt, Tränare
Pontus Wahlgren, Huvudtränare
 
0709-76 02 42
Ulf Palmblad, Adm. ledare
 
0733-36 35 61
Födda 10 (Pojkar 13)
Alexander Lindeskog, Adm. ledare
Conny Johansson, Adm. ledare
Conny Johansson, Tränare
Didrik Persson, Tränare
Fredrik Wictorin , Adm. ledare
Fredrik Wictorin , Tränare
Gunilla Stripple, Tränare
Gunilla Stripple, Adm. ledare
Jonas Lindvall, Adm. ledare
Jonas Weibull, Tränare
Olle Håkansson, Tränare
Födda 11 (Pojkar 12)
Andreas Tagesson, Tränare
Astrid Bonair , Tränare
Erik Larsson, Tränare
Jonas Ingvar, Huvudtränare
Jonas Wennerbeck, Tränare
Kristina Nielsen Jerneck, Adm. ledare
Markus Nyström, Tränare
Robin Svegin, Tränare
Födda 12 (Pojkar 11)
Aron Skogman, Tränare
Christofer Hanson, Tränare
 
0708-17 18 08
David Anehamre, Tränare
 
0705-28 26 77
Joel Malmkvist , Tränare
Johan Fohlin, Huvudtränare
 
0702-64 71 30
Linnea Lord, Tränare
 
0708-94 59 18
Linus Asu, Tränare
 
0706-73 00 55
Monica Jönsson, Tränare
 
0729-77 97 11
Födda 13 (Pojkar 10)
Arne Sahlberg, Tränare
Emma Almström, Tränare
Marcus Larsson, Tränare
Patrik Blomqvist, Tränare
Robert Rudnai, Tränare
Saso Torngren-Stojanovski , Tränare
Födda 14 (Pojkar 9 )
Ester Glave, Tränare
Evelina Hanander, Tränare
Jimmy Bonney, Lagledare
Johan Sjösten, Tränare
Johanna Lindbladh, Tränare
Max Hanander, Tränare
Patrik Ekdahl, Tränare
Flickor födda 15 (F8)
Alexandra Kvist, Tränare
Martin Andersson, Tränare
Niklas Carlsson, Tränare
Tobias Grahn, Huvudtränare
Pojkar födda 15 (P8)
Alexander Jovanov, Tränare
Arvid Gunnarsson, Tränare
Elias Engman, Tränare
Ellen Mörngård, Tränare
Elsa Abrahamsson, Tränare
Erik Börjesson, Tränare
Jacob Ingvar, Tränare
Lina Engman, Huvudtränare
Rebeqa Gunnarsson , Tränare
Flickor födda 16 (F7)
Christian Johannesson, Tränare
Fredrik Persson, Huvudtränare
Pojkar födda 16 (P7)
Betty Jansson, Tränare
Ester Wendin, Tränare
Lene Nordrum, Tränare
Flickor/Pojkar födda 17 (F/P6)
Henrik Malmqvist, Tränare
Joakim Ekman, Tränare
Mia Dahlqvist, Tränare
Flickor/Pojkar födda 18 (F/P5)
Christina Wikander , Tränare
Niklas Lind, Tränare
Lundaspelen
Kay Nilsson, Adm. ledare
 
0706-55 40 26
Volontär
Ulla Neppelberg, Adm. ledare
 
0733-62 56 08

 
Huvudpartner
Premiumpartner